Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2018 r.

Jenin, 18.02.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Zajęcia w ramach zimowiska dla dzieci w świetlicy „Radosna” w domu parafialnym w Jeninie, organizowane przez wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas, odbędą się w tym tygodniu od poniedziałku do piątku od godz. 11 do 14. Program zajęć jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem i znajduje się na parafialnej stronie w Internecie.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od środy do soboty o godz. 18. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę o godz. 18.30 w domu parafialnym.
  4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek w kościele w Jeninie po Mszy św. o godz. 18. Następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  5. Najbliższy piątek jest w całym Kościele powszechnym z ustanowienia papieża Franciszka dniem modlitw i postu w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie.
  6. W piątek, 23 lutego, przypada 15. lecie powołania Parafialnego Zespołu Caritas. Uroczystości jubileuszowe z udziałem wolontariuszy i darczyńców odbędą się w przyszłą niedzielę w kościele w Jeninie podczas Mszy św. o godz. 12.30 oraz w domu parafialnym.
  7. Zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom odbędzie się w przyszłą niedzielę przy wyjściach z kościoła.
  8. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 2620 złotych, a do puszek na prowadzenie hospicjów – 1167 złotych. Natomiast w święto Ofiarowania Pańskiego na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych i w Środę Popielcową na prowadzenie Domu Księży Emerytów przekazaliśmy po 380 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  9. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  10. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej i Parafialnego Zespołu Synodalnego odbędzie się dzisiaj w domu parafialnym po nabożeństwie Gorzkich Żali.
Skip to content