Ogłoszenia duszpasterskie 4.02.2018 r.

Jenin, 4.02.2018

1. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.
  2. Rekolekcje „Spotkania małżeńskie – Dialog we dwoje” odbędą się w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w Domu Rekolekcyjnym w Rokitnie.
  3. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Natomiast w parafiach naszej diecezji za tydzień przypada V Niedziela Synodalna.
  4. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła w Jeninie, natomiast zbierane do puszek przy wyjściach z kościoła – na prowadzenie hospicjów.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.

Zapowiedzi przedślubne:

Łukasz Sałatka, stanu wolnego, zamieszkały w Lubczynie i Ewa Kinga Czajkowska, stanu wolnego, zamieszkała w Lubczynie

– zapowiedź druga