Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2018 r.

Jenin, 21.01.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Przeżywając Dzień Babci i Dzień Dziadka, pamiętajmy o modlitwie za nasze Babcie i Dziadków, zarówno za żyjących, jak i tych, którzy odeszli już od nas do wieczności.
  2. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi jest w dni powszednie pół godziny przed każdą Mszą świętą.
  3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę o godz. 18.30 w domu parafialnym.
  4. W czwartek, 25 stycznia, przypada święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła, kończące Tydzień Ekumeniczny.
  5. Biuro parafialne jest czynne w czwartki i w piątki przez pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św.
  6. Kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii pw. Św. Józefa w Gorzowie przy ulicy Brackiej 7 w dniach od 26 do 27 stycznia (piątek i sobota) oraz od 2 do 4 lutego (piątek, sobota i niedziela). W piątki kurs rozpocznie się podczas Mszy św. o godz. 18.30, a następnie będzie miała miejsce nauka. W soboty przewidziane są zajęcia warsztatowe od godz. 10 do 14, a zakończenie kursu nastąpi w niedzielę, 4 lutego.
  7. Odwiedziny kolędowe odbędą się w sobotę w Chwałowicach od nr 39 do końca. Początek kolędy – o godz. 9.
  8. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 12.30.
  9. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej i Parafialnego Zespołu Synodalnego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16 w domu parafialnym.
  10. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1690 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content