Ogłoszenia duszpasterskie 7.01.2018 r.

Jenin, 7.01.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom naszej parafii, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 16 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
 2. Porządek odwiedzin kolędowych w tym tygodniu:
 • poniedziałek (8 stycznia) – ulica Gorzowska od nr 126 do końca i ulica Zielona;
 • wtorek (9 stycznia) – Lubczyno (od nr 1 do nr 1c) oraz ulice: Lipowa i Polna;
 • środa (10 stycznia) – ulice: Orzechowa, Nowa i Malinowa;
 • czwartek (11 stycznia) – ulica Akacjowa i Osiedle Przylesie;
 • piątek (12 stycznia) – ulice: Gwiaździsta, Jaworowa i Zacisze.

Początek kolędy – o godz. 16.

 1. Odwiedziny kolędowe odbędą się w sobotę (13 stycznia) w Lubczynie od nr 37 do końca. Początek kolędy – o godz. 9.
 2. Przedstawienie jasełkowe, przygotowane przez młodzież i dzieci uczęszczające na zajęcia do świetlicy „Radosna” w domu parafialnym, zostanie wystawione w sobotę o godz. 10.30 w Domu Opieki w Jeninie.
 3. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie.
 4. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
 5. Spotkanie opłatkowe dla parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w parafii Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie, w Sali Św. Jana Pawła II.
 6. Charytatywny Koncert Kolęd „Rodzina Rodzinie. Pomoc dla Aleppo” w wykonaniu Polskiej Opery Królewskiej będzie transmitowany na żywo dzisiaj w drugim programie Polskiej Telewizji. Podczas trwania koncertu będzie prowadzona smsowa zbiórka na rzecz ofiar wojny w Syrii. Początek koncertu o godz. 20. Nasza diecezja za pośrednictwem Caritas otacza stałą pomocą materialną 10 rodzin z Syrii.

 

Skip to content