Ogłoszenia duszpasterskie 6.01.2017 r.

Jenin, 6.01.2018

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Przedstawienie jasełkowe, przygotowane przez młodzież i dzieci, uczęszczające na zajęcia do świetlicy „Radosna” w domu parafialnym, zostanie wystawione dzisiaj dwa razy – po Mszy św. o godz. 8 oraz po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  2. Dzisiaj ulicami Gorzowa przejdzie Orszak Trzech Króli. Informacje na ten temat znajdują się na ulotkach rozdawanych przy wyjściu z kościoła.
  3. Spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup modlitewnych i apostolskich działających w naszej parafii odbędzie się dzisiaj o godz. 15 w domu parafialnym w Jeninie. Spotkanie przygotowuje pierwsza róża różańcowa.
  4. W jutrzejszą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, kończące okres Bożego Narodzenia.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie jutro po Mszy św.
  6. Spotkanie opłatkowe dla parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” rejonu gorzowskiego odbędzie się jutro o godz. 16 w parafii Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie, w Sali Św. Jana Pawła II.
Skip to content