Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2017 r.

Jenin, 25.12.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w pierwszy i w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia będą odprawiane w naszej parafii według porządku niedzielnego. Ofiary zbierane w drugi dzień świąt będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  2. Spotkania dla ministrantów i lektorów odbędą się: we wtorek, 26 grudnia, po Mszy św. w kościele w Lubczynie i w środę, 27 grudnia, o godz. 11 w domu parafialnym w Jeninie.
  3. W środę obchodzimy święto Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty. Msza św. w tym dniu będzie odprawiona o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  4. W czwartek rozpoczynają się w naszej parafii odwiedziny duszpasterskie w katolickich rodzinach. Podczas odwiedzin kolędowych nie będzie Mszy świętych od poniedziałku do piątku. Nieczynne będzie biuro parafialne.
  5. Porządek kolędy w tym tygodniu:
  • czwartek (28 grudnia) – ulica Słoneczna (początek od strony Bogdańca) i ulica Ogrodowa;
  • piątek (29 grudnia) – ulica Zielona Dolina i ulica Wojska Polskiego (początek od przejazdu kolejowego).

Początek kolędy – o godz. 16.

  1. Ze względu na oktawę świąt Bożego Narodzenia udzielam w najbliższy piątek wszystkim parafianom i gościom dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  2. Odwiedziny kolędowe w sobotę odbędą się w Lubczynie od nr 2 do nr 36. Początek kolędy – o godz. 9.
  3. W najbliższą niedzielę, 31 grudnia, obchodzimy święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Jest to patronalne święto wszystkich katolickich rodzin.

 

 

Skip to content