Ogłoszenia duszpasterskie 19.11.2017 r.

Jenin, 19.11.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych są odprawiane w naszej parafii po każdej Mszy św. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  2. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek po nabożeństwie wypominkowym.
  3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas będzie miało miejsce w środę o godz. 18.30 w domu parafialnym.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu wieczornego nabożeństwa.
  5. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora i I Światowego Dnia Ubogich Parafialny Zespół Caritas i parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich organizują w sobotę, 25 listopada, spotkanie dla osób starszych z naszej parafii. Spotkanie rozpocznie się podczas Mszy św. o godz. 12 w kościele w Jeninie, natomiast druga część będzie miała miejsce w sali wiejskiej w Jeninie. Uroczystość uświetni Zespół Śpiewaczy „Jagienki”.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to jednocześnie ostatnia niedziela roku kościelnego i patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie-Paradyżu. Ofiary zbierane na tacę za tydzień będą przeznaczone na utrzymanie naszego seminarium.
  7. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się za tydzień w domu parafialnym w Jeninie po Mszy św. o godz. 12.30.
  8. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej i Parafialnego Zespołu Synodalnego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16 w domu parafialnym.
  9. W ubiegłą niedzielę na wykonanie nowej elewacji zewnętrznej kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1780 złotych i 100 dolarów kanadyjskich, a na pomoc chrześcijanom prześladowanym na Bliskim Wschodzie – do puszek 500 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.

 

Skip to content