Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2017 r.

Jenin, 12.11.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych są odprawiane w naszej parafii po każdej Mszy św. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  2. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 15 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po za- kończeniu nabożeństwa wypominkowego.
  4. Próba scholi „Jenińskie Anioły” będzie miała miejsce w sobotę o godz. 10 w domu parafialnym w Jeninie. Na próbę zapraszamy również młodzież i dzieci, które chcą śpiewać w naszej parafialnej scholi.
  5. Przyszła niedziela będzie w parafiach naszej diecezji III Niedzielą Synodalną. Będzie to także, ogłoszony przez papieża Franciszka, I Światowy Dzień Ubogich.
  6. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. Zbiórka do puszek na pomoc chrześcijanom prześladowanym na Bliskim Wschodzie odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.
  8. Ministranci przy wyjściu będą rozprowadzać ścienne kalendarze katolickie na przyszły rok kalendarzowy. Kalendarz wielokartkowy kosztuje 5 złotych, a kalendarz jednokartkowy – złotówkę.
Skip to content