Ogłoszenia duszpasterskie 5.11.2017 r.

Jenin, 5.11.201

1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane w listopadzie po każdej Mszy św. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  2. Okazja do spowiedzi św. będzie w tym tygodniu według następującego porządku:
  • klasy czwarte i piąte – we wtorek od godz. 17.30 do 18;
  • klasy szóste i siódme – w środę od godz. 17.30 do 18;
  • klasy gimnazjalne – w czwartek od godz. 17.30 do 18;
  • klasy ponadgimnazjalne – w piątek od godz. 17.30 do 18.
  1. Świetlica „Radosna” w domu parafialnym wznawia zajęcia po przerwie świątecznej. Dzieci, które chcą wystąpić w jasełkach o Bożym Narodzeniu, zapraszamy na pierwsze spotkanie do świetlicy w środę o godz. 16.
  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu nabożeństwa wypominkowego.
  3. W sobotę, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę, zamówiona przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, będzie odprawiona w sobotę w kościele w Jeninie o godz. 18.
  4. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  5. Przyszła niedziela jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc chrześcijanom na Bliskim Wschodzie.
  6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wykonanie nowej elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  8. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej i Parafialnego Zespołu Synodalnego odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.
  9. Ministranci przy wyjściu z kościoła rozprowadzają dzisiaj ścienne kalendarze katolickie na przyszły rok kalendarzowy. Kalendarz wielokartkowy kosztuje 5 złotych, a kalendarz jednokartkowy – złotówkę.