Ogłoszenia duszpasterskie 22.10.2017 r.

Jenin, 22.10.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w tym tygodniu od środy do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie. W poniedziałek i we wtorek nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  2. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie różańcowym.
  3. Przyszła niedziela będzie w parafiach naszej diecezji II Niedzielą Synodalną.
  4. Członkowie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich zbierają dzisiaj przy wyjściu z kościoła podpisy pod obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”.
  5. Spotkanie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym.
  6. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc modlitw za naszych zmarłych. Ministranci przy wyjściach z kościoła będą rozdawać dzisiaj kartki na wypominki, które czytelnie wypełnione składamy w naszej parafii w zakrystii lub w kopercie na tacy. Nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane w kościołach naszej parafii przez cały listopad.
  7. W ubiegłą niedzielę na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku zebraliśmy do puszek 523 złote. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content