Ogłoszenia duszpasterskie 8.10.2017 r.

Jenin, 8.10.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę o godz. 19 w domu parafialnym.
  3. Biuro parafialne w październiku i w listopadzie będzie czynne w czwartki i w piątki po zakończeniu wieczornych nabożeństw.
  4. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, Króla królów i Pana panów, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie różańcowym.
  5. Rekolekcje biblijne pod hasłem „Spotkanie Jezusa z Maryją” odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w Domu Rekolekcyjnym w Kęszycy Leśnej koło Międzyrzecza. W ramach rekolekcji planowany jest wyjazd na Akatyst do Seminarium Duchownego w Paradyżu.
  6. Spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, odbędzie się w sobotę o godz. 19 w domu parafialnym.
  7. W sobotę obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu modlimy się za nauczycieli, wychowawców i katechetów.
  8. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  9. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Św. Maksymiliana Kolbego przy ulicy Czereśniowej w Gorzowie.
  10. Zbiórka do puszek na stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin Fundacji Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia” odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Meksyku.
Skip to content