Ogłoszenia duszpasterskie 10.09.2017 r.

Jenin, 10.09.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę o godz. 18.30 w domu parafialnym.
  2. W czwartek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  4. Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu odbędzie się w najbliższą sobotę.
  5. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium w Rokitnie odbędzie się w tym roku w sobotę, 7 października, w święto Matki Bożej Różańcowej. Pielgrzymka ma miejsce z okazji diecezjalnych obchodów 100. lecia objawień fatimskich i w pierwszą sobotę miesiąca, kończącą Wielką Nowennę Fatimską. Z naszej parafii do Rokitna wyjedzie autobus, na który można się zapisać, wpłacając przy zapisie 20 złotych od osoby. Na pielgrzymkę mogą pojechać także osoby, które nie należą do Żywego Różańca.
  6. Spotkania dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędą się w przyszłą niedzielę po Mszy św. w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie oraz po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  7. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Instytutu Filozoficzno-Teologicznego w Zielonej Górze odbędzie się za tydzień przy wyjściu z kościoła.
  8. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać w przyszłą niedzielę cebulki żonkili w ramach akcji „Pola Nadziei”, z których dochód będzie przeznaczony na prowadzenie hospicjum w Gorzowie.
  9. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
Skip to content