Ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2017 r.

Jenin, 27.08.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18.
 2. Odwiedziny chorych domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
 3. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa będzie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 4. W piątek, 1 września, obchodzimy rocznicę wybuchu II wojny światowej. Modlimy się w tym dniu za ofiary systemów totalitarnych.
 5. Rekolekcje dla parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” odbędą się w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w Wyższym Seminarium Duchownym w Gościkowie-Paradyżu.
 6. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, prowadzone przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, będzie odprawione w kościele w Jeninie w sobotę o godz. 17. Msza z wynagradzającą Komunią świętą rozpocznie się o godz. 18. Warunki owocnego przeżycia nabożeństwa pierwszosobotniego są wywieszone na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 7. Ogólnopolska Pielgrzymka Rolników i Ogólnopolskie Święto Dziękczynienia Bogu za plony odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę na Jasnej Górze.
 8. Spowiedź przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży będzie w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 9. Nowy rok szkolny rozpoczyna się w tym roku wyjątkowo 4 września.
 10. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 11. Cegiełki na ratowanie kościoła katedralnego w Gorzowie można nabyć dzisiaj po Mszy św. w zakrystii. Cegiełki posiadają nominały od 10 do 200 złotych.
Skip to content