Ogłoszenia duszpasterskie 30.07.2017 r.

Jenin, 30.07.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. XXXV Piesza Pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę pod hasłem: „Idźcie i głoście” i XXV Jubileuszowa Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców „Warsztaty w Drodze” rozpoczynają się w poniedziałek. Msza święta na rozpoczęcie pielgrzymki zostanie odprawiona jutro o godz. 6 w kościele pw. NMP Królowej Polski przy ulicy Żeromskiego.
 2. We wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości narodu.
 3. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu od środy do soboty o godz. 18. W poniedziałek i we wtorek nie będzie Mszy świętych w kościele w Jeninie.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od środy do soboty od godz. 17.30 do 18.
 5. Spotkanie „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 18.
 6. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i w piątek przez pół godziny po wieczornej Mszy św.
 7. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
 8. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa będzie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 9. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, prowadzone przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, zostanie odprawione w sobotę o godz. 17 w kościele w Jeninie. Msza ku czci Niepokalanego Serca NMP z Komunią wynagradzającą rozpocznie się o godz. 18. Warunki owocnego uczestnictwa w nabożeństwie pierwszosobotnim są wywieszone na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 10. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.
 11. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
 12. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 13. Cegiełki na remont kościoła katedralnego w Gorzowie będą rozprowadzane od dzisiaj w zakrystii po zakończeniu Mszy świętych. Cegiełki posiadają następujące nominały: 10, 20, 50, 100 i 200 złotych.
Skip to content