Ogłoszenia duszpasterskie 23.07.2017 r.

Jenin, 23.07.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Doroczna pielgrzymka rowerowa z Jenina przez Lubczyno do Chwałowic będzie miała miejsce we wtorek, 25 lipca, w liturgiczne wspomnienie Św. Krzysztofa, patrona kierowców, pielgrzymów i podróżujących. Uczestnicy wyruszą o godz. 17 sprzed kościoła w Jeninie, następnie zatrzymają się na modlitwę i krótki odpoczynek w kościele w Lubczynie, potem udadzą się do Chwałowic. W kościele w Chwałowicach o godz. 18 rozpocznie się Msza św. z okolicznościowym kazaniem, po której nastąpi poświęcenie pojazdów stojących przed kościołem. Po uroczystościach na placu przy sali wiejskiej odbędzie się piknik, przygotowany przez parafian z Jenina.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie w tym tygodniu od środy do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi św. będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18. W poniedziałek i we wtorek nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  3. W środę, 26 lipca, czcimy Świętych Annę i Joachima, Rodziców Najśw. Maryi Panny i Dziadków Pana Jezusa. W tym dniu modlimy się w sposób szczególny za naszych żyjących i zmarłych Rodziców i Dziadków oraz za emerytów i rencistów.
  4. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu w piątek od godz. 18.30 do 19. Sprawy nagłe należy zgłaszać w zakrystii po wieczornych Mszach świętych.
  5. Cegiełki na remont kościoła katedralnego w Gorzowie będzie można nabyć w naszej parafii w zakrystii od przyszłej niedzieli. Cegiełki będą rozprowadzane o nominałach: 10, 20, 50, 100 i 200 złotych.

 

Skip to content