Ogłoszenia duszpasterskie 25.06.2017 r.

Jenin, 25.06.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Wycieczka scholi parafialnej na Pomorze Zachodnie odbędzie się jutro. Wyjazd nastąpi o godz. 8 sprzed kościoła w Jeninie.
 2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie: we wtorek, w środę, w piątek i w sobotę o godz. 18.
 3. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii odbędzie się w środę o godz. 18.30 w domu parafialnym.
 4. W czwartek, 29 czerwca, obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta z kazaniem będzie odprawiona w czwartek w kościele w Jeninie o godz. 9. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej, tzw. świętopietrze.
 5. Uroczystość odpustowa ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła odbędzie się w czwartek w kościele w Lubczynie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 18.30 adoracją Najśw. Sakramentu, prowadzoną przez wspólnotę Żywego Różańca, podczas której będzie okazja do spowiedzi. Następnie o godz. 19 wyruszy procesja eucharystyczna dookoła kościoła i będzie odprawiona suma odpustowa. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. Kazimierz Noculak, były wikariusz naszej parafii.
 6. Ostatnie w tym roku nabożeństwo czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18.
 7. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w piątek przez pół godziny po wieczornym nabożeństwie.
 8. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej, prowadzone przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, rozpocznie się o godz. 17. Msza pierwszosobotnia z wynagradzającą Komunią świętą będzie odprawiona o godz. 18.
 9. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę. Program pielgrzymki jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 10. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św.
 11. XXXIV Piesza Pielgrzymka z Otynia na Jasną Górę, organizowana przez Duszpasterstwo Rolników, rozpoczyna się w przyszłą niedzielę. Program pielgrzymki i inne informacje są wywieszone na tablicy ogłoszeń.
Skip to content