Ogłoszenia duszpasterskie 4.06.2017 r.

Jenin, 4.06.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Spotkanie dla rodziców dzieci, które wyjeżdżają na wakacyjną kolonię organizowaną przez naszą parafię, odbędzie się jutro o godz. 17 w domu parafialnym w Jeninie. Podczas spotkania będzie przedstawiony program kolonii i zebrane wypełnione karty uczestnika.
 2. Chłopcy, którzy chcą zostać ministrantami, przyjdą na spotkanie we wtorek o godz. 16 do kościoła w Jeninie.
 3. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18.
 4. Msza dziękczynna na zakończenie kolejnego roku pracy świetlicy PZC „Radosna” będzie odprawiona w środę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę o godz. 19.
 6. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 7. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu wieczornej Mszy św. i nabożeństwa czerwcowego.
 8. Rekolekcje biblijne dla małżeństw „Recepta na szczęście w małżeństwie” odbędą się od piątku do niedzieli w Domu Rekolekcyjnym w Kęszycy Leśnej k. Międzyrzecza. Informacje dotyczące możliwości uczestnictwa w rekolekcjach można otrzymać w zakrystii.
 9. XXX Diecezjalna Pielgrzymka Osób Chorych i z Niepełnosprawnością do sanktuarium w Rokitnie odbędzie się w sobotę. Program pielgrzymki jest podany na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 10. Uroczystość z okazji 20. rocznicy wizyty Św. Jana Pawła II w Gorzowie będzie miała miejsce w sobotę. Początek – o godz. 11 podczas Mszy św. w kościele Pierwszych Męczenników Polski. Bliższe informacje znajdują się na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 11. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
 12. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie.
 13. Zbiórka do puszek na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła. Natomiast ofiary zbierane do puszek za tydzień będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i diecezjalnego Instytutu Filozoficzno-Teologicznego.
 14. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
Skip to content