Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2017 r.

Jenin, 14.05.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Próby dla dzieci pierwszokomunijnych odbędą się we wtorek w kościele w Jeninie i w kościele w Lubczynie o godz. 16.
 2. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
 3. We wtorek, 16 maja, obchodzimy święto Św. Andrzeja Boboli, Kapłana i Męczennika, Patrona Polski.
 4. W czwartek, 18 maja, przypada rocznica urodzin Św. Jana Pawła II. Szkoła Podstawowa w Lubczynie obchodzi w czwartek Dzień Urodzin Patrona. Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się o godz. 8.30 podczas Mszy św. w miejscowym kościele. Druga część obchodów będzie miała miejsce w szkole.
 5. Adoracja Najśw. Sakramentu w kościele w Jeninie, przygotowana przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym.
 6. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w piątek po zakończeniu nabożeństwa majowego.
 7. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, chrzestnych, rodzin i wszystkich chętnych będzie miała miejsce w sobotę: w kościele w Jeninie o godz. 10 i w kościele w Lubczynie o godz. 11.30.
 8. Msza jubileuszowa z okazji 70. lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubczynie i w Bogdańcu będzie odprawiona w sobotę, 20 maja, o godz. 13.30 w kościele w Lubczynie.
 9. Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej odbędą się w przyszłą niedzielę w kościele w Lubczynie podczas Mszy św. o godz. 11 i w kościele parafialnym w Jeninie podczas Mszy św. o godz. 12.30.
 10. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na zapłacenie rachunku za ogrzewanie kościoła w Jeninie w okresie zimowym.
 11. Nabożeństwo majowe zostanie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
 12. Spotkanie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się dzisiaj w domu parafialnym po nabożeństwie majowym.
 13. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Chrystusa Króla w Gorzowie na Zawarciu. Nauki w dni powszednie będą odbywały się o godz. 19.

Zapowiedzi przedślubne:

Grzegorz Michał Górak, stanu wolnego, zamieszkały w Jeninie

i Joanna Monika Pirsztuk, stanu wolnego, zamieszkała w Gorzowie

– zapowiedź pierwsza

Marcin Góralczyk, stanu wolnego, zamieszkały w Chwałowicach

i Milena Kasza, stanu wolnego, zamieszkała w Racławiu

– zapowiedź pierwsza

 

Skip to content