Ogłoszenia duszpasterskie 7.05.2017 r.

Jenin, 7.05.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał produkty żywnościowe ubogim rodzinom naszej parafii jutro od godz. 15 do 18 w domu parafialnym.
 2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 17 w kościele w Jeninie.
 3. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 4. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 19 w Szkole Podstawowej w Lubczynie.
 5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w domu parafialnym w środę o godz. 19.
 6. Adoracja Najśw. Sakramentu w kościele w Jeninie, przygotowana przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św. i nabożeństwie majowym.
 7. W sobotę, 13 maja, przypada 100. rocznica pierwszego objawienia Matki Bożej w Fatimie. Okolicznościowa Eucharystia z kazaniem będzie odprawiona w sobotę w kościele w Jeninie o godz. 18. Program uroczystości w Gorzowie jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 8. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie.
 9. Spotkania dla ministrantów odbędą się za tydzień w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 10. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Chrystusa Króla przy ulicy Woskowej w Gorzowie. Nauki w dni powszednie – o godz. 19.
 11. Parafia w Wawrowie organizuje w dniach od 3 do 12 lipca pielgrzymkę na Litwę, do sanktuariów wschodniej Polski oraz do Warszawy. Program pielgrzymki wraz z informacjami dotyczącymi warunków uczestnictwa znajduje się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 12. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
 13. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w domu parafialnym w Jeninie.
 14. Nabożeństwo majowe będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
Skip to content