Ogłoszenia duszpasterskie 23.04.2017 r.

Jenin, 23.04.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 17 w kościele w Jeninie.
  2. Msze święte w tym tygodniu w kościele w Jeninie będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18.
  3. We wtorek obchodzimy święto Św. Marka Ewangelisty, a w sobotę – święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, przygotowana przez Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  5. Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklistów do Rokitna odbędzie się w przyszłą niedzielę. Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 13 przy Figurze Chrystusa Króla w Świebodzinie, a uroczystości w sanktuarium w Rokitnie – o godz. 15.
  6. Parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa zaprasza do wspólnej modlitwy za Ojczyznę Koronką do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 15, w Godzinie Miłosierdzia. Modlitwa odbędzie się w trzech miejscach na terenie Jenina: przy kościele, przy kaplicy Jezusa Miłosiernego w Osiedlu Stilonowskim na rogu ulic Jaworowej i Zacisze oraz przy krzyżu na zbiegu ulic Gorzowskiej i Nowej.
  7. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w kościele OO. Kapucynów przy Placu Staromiejskim w Gorzowie (Biały kościół).
  8. Zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny w Syrii odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła. W drugi dzień świąt wielkanocnych na potrzeby uczelni katolickich zebraliśmy 780 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  9. Ministranci przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzać prasę katolicką. Tygodnik „Gość Niedzielny” jest sprzedawany dzisiaj razem z płytą DVD z filmem „Zmartwychwstały” i kosztuje – jak zawsze – 5 złotych.

Zapowiedzi przedślubne:

Grzegorz Sławomir Hornicki, stanu wolnego, zamieszkały w Chwałowicach

i Klaudia Podolańczuk, stanu wolnego, zamieszkała w Bogdańcu

– zapowiedź pierwsza

Marcin Judek, stanu wolnego, zamieszkały w Jeninie

i Paulina Olszta, stanu wolnego, zamieszkała w Lubczynie

– zapowiedź pierwsza

Skip to content