Ogłoszenia duszpasterskie 12.03.2017 r.

Jenin, 12.03.2017

1. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, prowadzone przez pierwszą różę różańcową, będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi półgodzinną adorację Najśw. Sakramentu.
  3. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie (Czerwony kościół) podczas Mszy św. o godz. 18.
  4. Zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  5. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
  6. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w koś- ciele w Jeninie.

Zapowiedzi przedślubne:

Dariusz Dworak, stanu wolnego, zamieszkały w Lubczynie