Ogłoszenia duszpasterskie 5.03.2017 r.

Jenin, 5.03.2017

1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 17 w domu parafialnym.
  2. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, przygotowane przez drugą różę różańcową, będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie parafialna Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi półgodzinną adorację Najśw. Sakramentu.
  4. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie.
  5. Zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św.
  6. Spotkania dla ministrantów odbędą się za tydzień w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  8. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  9. W Środę Popielcową na prowadzenie Domu Księży Emerytów przeznaczyliśmy 380 złotych, natomiast co miesiąc na potrzeby naszej diecezji oraz na utrzymanie Seminarium Duchownego w Paradyżu przekazujemy z tacy parafialnej 400 złotych.