Ogłoszenia duszpasterskie 26.02.2017 r.

Jenin, 26.02.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane w dni powszednie od wtorku do soboty o godz. 18.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie w dni powszednie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy świętych.
  3. W najbliższą środę rozpoczyna się okres Wielkiego Postu. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem będą odprawiane według następującego porządku: w kościele w Jeninie – o godz. 9 i o godz. 18, w kościele w Chwałowicach – o godz. 16 i w kościele w Lubczynie – o godz. 17. Ofiary zbierane podczas Mszy świętych w Środę Popielcową będą przeznaczone na utrzymanie diecezjalnego Domu Księży Emerytów. W Środę Popielcową obowiązuje wierzących post ścisły i abstynencja od napojów alkoholowych.
  4. Świetlica „Radosna” dla dzieci będzie w Środę Popielcową nieczynna.
  5. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” będzie w czwartek w domu parafialnym po wieczornej Mszy św.
  6. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  8. Msza wynagradzająca pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie odprawiona w sobotę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
Skip to content