Ogłoszenia duszpasterskie 19.02.2017 r.

Jenin, 19.02.2017

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał produkty żywnościowe ubogim rodzinom naszej parafii jutro od godz. 15 do 18 w domu parafialnym.
  2. Msze święte będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18.
  3. Projekcja filmu „Zerwany kłos” o życiu i męczeńskiej śmierci Błogosła-wionej Karoliny Kózkówny będzie miała miejsce we wtorek, 21 lutego, w kinie „Helios” w Gorzowie. Seans rozpoczyna się o godz. 19.30.
  4. Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii w Jeninie odbędzie się w środę o godz. 18.30 w domu parafialnym.
  5. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz.18.
  6. Wspólnota Cichych Pracowników Krzyża organizuje w Domu „Uzdrowienie Chorych” imienia Jana Pawła II w Głogowie turnusy rehabilitacyjne. Informacje dotyczące możliwości wzięcia udziału w specjalistycznej rehabilitacji medycznej znajdują się na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem i na ulotkach.
  7. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1420 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content