Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2017 r.

Jenin, 12.02.2017

1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 17 w domu parafialnym.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  3. We wtorek, 14 lutego, obchodzimy święto Świętych Cyryla i Metodego, Apostołów Słowian, Patronów Europy.
  4. W piątek wznawiamy po przerwie świątecznej i kolędowej cotygodniowe adoracje Najśw. Sakramentu, prowadzone przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa. Adoracje będą rozpoczynały się po wieczornych Mszach świętych.
  5. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym.
  6. W poprzednią niedzielę na prowadzenie hospicjów zebraliśmy do puszek 1020 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.