Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.2020 r.

Jenin, 21.06.20

1. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie miała miejsce w tym tygodniu według następującego porządku:
  • klasy czwarte, piąte i szóste – we wtorek od godz. 17.30 do 18;
  • klasy siódme i ósme – w środę od godz. 17.30 do 18;
  • klasy ponadpodstawowe – w czwartek od godz. 17.30 do 18.
  1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych i katecheza dla dzieci i rodziców odbędą się we wtorek o godz. 18.30 w kościele w Jeninie.
  2. We wtorek, 23 czerwca, przypada Dzień Ojca.
  3. W środę obchodzimy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  4. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w czwartek przez pół godziny po Mszy św. o godz. 18.
  5. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, chrzestnych, rodzeństwa, dziadków oraz wszystkich chętnych będzie miała miejsce w piątek od godz. 19 do 20 w kościele w Jeninie.
  6. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w sobotę podczas Mszy św. o godz. 12 w kościele parafialnym w Jeninie.
  7. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Najśw. Zbawiciela przy ulicy Niemcewicza w Gorzowie. Nauki w dni powszednie będą głoszone o godz. 19.30.
  8. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 2690 złotych, a do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – 340 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.