Ogłoszenia duszpasterskie 19.01.2020 r.

Jenin, 19.01.20

1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 16 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  2. Porządek odwiedzin kolędowych w tym tygodniu:
  • w poniedziałek (20 stycznia) – ulice: Krótka, Osiedlowa (od początku do nr 58), Dobra i Wspólna;
  • we wtorek (21 stycznia) – ulice: Osiedlowa (od nr 63 do końca), Piaskowa i Gronowa;
  • w środę (22 stycznia) – ulice: Klonowa, Leśna, Sosnowa, Meliorantów, Kwiatowa i Wiśniowa;
  • w czwartek (23 stycznia) – ulice: Zacisze, Jaworowa, Gwiaździsta i Świerkowa.

Początek kolędy – o godz. 16.

1. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o seniorach, emerytach i rencistach.
  2. W sobotę, 25 stycznia, obchodzimy święto Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła i kończymy Tydzień Ekumeniczny.
  3. W pierwszym tygodniu ferii zimowych, od 27 do 31 stycznia, Parafialny Zespół Caritas zorganizuje zimowisko dla dzieci i młodzieży w świetlicy „Radosna” w domu parafialnym w Jeninie.
  4. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj w domu parafialnym w Jeninie po Mszy św. o godz. 12.30.
  5. Sołtys i Rada Sołecka zapraszają wszystkie Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek, który będzie miał miejsce dzisiaj o godz. 15 w sali wiejskiej w Jeninie. Podczas spotkania wystąpi Kapela Retro.
  6. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1880 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.