Ogłoszenia duszpasterskie 1.07.2019 r.

Jenin, 30.06.2019

1. 82. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę odbędzie się w poniedziałek i we wtorek.
  2.  36. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników z Otynia na Jasną Górę pod hasłem: „O Polskę od zbóż złotą” rozpoczyna się we wtorek.
  3. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane od środy do soboty o godz. 18.
  4. W środę, 3 lipca, obchodzimy święto Św. Tomasza Apostoła.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od środy do soboty od godz. 17.30 do 18.
  6. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w domu parafialnym w czwartek po Mszy św. o godz. 18.
  7. XV Pielgrzymka Rowerowa z Rzepina na Jasną Górę z udziałem – jak co roku – naszych parafian rozpoczyna się w najbliższy piątek.
  8. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  9. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  10. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, prowadzone przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, będzie odprawione o godz. 17 w kościele w Jeninie. Msza pierwszosobotnia z Komunią wynagradzającą rozpocznie się o godz. 18.
  11. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  12. Zbiórka do puszek na odbudowę spalonego kościoła w Lutolu Suchym odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.