Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2019 r.

Jenin, 12.05.2019

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Światowy Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  2. Spotkanie dla rodziców dzieci, które wyjeżdżają na kolonię do Piechowic, organizowaną przez naszą parafię, odbędzie się jutro o godz. 19 w domu parafialnym w Jeninie.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie we wtorek o godz. 17.30 w kościele.
  4. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do piątku w kościele w Jeninie po Mszy św. o godz. 18. W poniedziałek i w sobotę nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  5. W czwartek, 16 maja, obchodzimy święto Św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.
  6. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
  7. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  8. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, chrzestnych, rodzin oraz wszystkich chętnych rozpocznie się w sobotę od godz. 9 w kościele w Jeninie.
  9. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj po Mszy św. w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.