Ogłoszenia duszpasterskie 17.02.2019 r.

Jenin, 17.02.2019

1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi św. będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie we wtorek o godz. 17.30 w domu parafialnym.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  4. Msza z udziałem uczestników wycieczek i pielgrzymek, organizowanych przez naszą parafię, będzie odprawiona w sobotę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  5. Dom Rekolekcyjny „Jackówka” w Paradyżu organizuje w najbliższych miesiącach rekolekcje dla młodzieży męskiej młodszej i starszej. Program   rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  6. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1640 złotych, natomiast do puszek na potrzeby hospicjów – 1010 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.