Ogłoszenia duszpasterskie 20.01.2019 r.

Jenin, 20.01.2019

1. W tych dniach obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Babciach i Dziadkach.
  2. Świetlica „Radosna” w drugim tygodniu ferii będzie nieczynna.
  3. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  4. W piątek, 25 stycznia, obchodzimy święto Nawrócenia Świętego Pawła. W tym dniu kończy się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  5. Spotkanie opłatkowe dla parafialnych kół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich naszej diecezji odbędzie się w sobotę w sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie. Początek – o godz. 10.
  6. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w domu parafialnym.
  7. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej odbędzie się za tydzień o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.
  8. Kurs przedmałżeński odbędzie się 1 i 2 lutego (piątek i sobota) oraz 9 i 10 lutego (sobota i niedziela) w parafii pw. Św. Józefa przy ulicy Brackiej w Gorzowie. Rozpoczęcie kursu nastąpi w piątek, 1 lutego, podczas Mszy św. o godz. 18.30, a zakończenie – w niedzielę, 10 lutego. W obie soboty są przewidziane zajęcia warsztatowe od godz. 9.30 do godz. 14.
  9. Koncert w wykonaniu młodzieży i dzieci z naszej parafii, które wystąpiły podczas Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  10. W poprzednią niedzielę na dalszy remont w kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1670 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.