Ogłoszenia duszpasterskie 13.01.2019 r.

Jenin, 13.01.2019

1. W pierwszym tygodniu ferii zimowych w świetlicy „Radosna” w domu parafialnym w Jeninie wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas zorganizowali zimowisko dla wszystkich dzieci, które spędzają ferie w naszej parafii. Program zajęć jest następujący:
  • w poniedziałek – Dzielni Strażacy z Lubczyna (pokaz sprzętu, udzielanie pierwszej pomocy, konkurs wiedzy);
  • we wtorek – kolorowy, plastyczny (wykonywanie masek i czapek na bal oraz prezentów dla Babci i Dziadka);
  • w środę – „Niech żyje bal” (bal karnawałowy z programem i niespodziankami);
  • w czwartek – żużlowy (spotkanie z żużlowcami „Stali” Gorzów i mini żużlowcami – zawody mini żużla).

Zajęcia od poniedziałku do czwartku będą odbywać się od godz. 11 do 14.

Natomiast w piątek dzieci wyjadą na wycieczkę do Poznania do Laboratorium Wyobraźni. Wyjazd – o godz. 9, a powrót – o godz. 18.

1. Odwiedziny kolędowe odbędą się jutro przy ulicy Wojska Polskiego (od strony Lubczyna). Początek kolędy – o godz. 16.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od środy do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi św. będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  3. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i piątek od godz. 18.30 do 19.
  4. W piątek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Ekumeniczny, w którym będziemy modlić się o zjednoczenie wszystkich chrześcijan.
  5. Odwiedziny kolędowe odbędą się w sobotę w Lubczynie od nr 37 do końca. Początek kolędy – o godz. 9.
  6. Koncert w wykonaniu młodzieży i dzieci naszej parafii, które wystąpiły podczas Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  7. Spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup modlitewnych i apostolskich oraz stowarzyszeń istniejących w naszej parafii odbędzie się dzisiaj o godz. 15 w domu parafialnym w Jeninie. Spotkanie przygotowuje druga róża różańcowa.

W poprzednią niedzielę zebraliśmy na tacę na misje 825 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.