Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2018 r.

Jenin, 25.12.2018

1. Msze święte w pierwszy i w drugi dzień świąt będą odprawiane w naszej parafii według porządku niedzielnego. Ofiary zbierane na tacę w drugi dzień świąt będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  2. Spotkanie dla ministrantów odbędzie się w czwartek, 27 grudnia, w domu parafialnym o godz. 11.
  3. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane w tym tygodniu w czwartek, w piątek i w sobotę o godz. 18.
  4. W czwartek przypada święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty, a w piątek – święto Świętych Młodzianków, Męczenników z Betlejem.
  5. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i piątek od godz. 18.30 do 19. W okresie trwania odwiedzin kolędowych w katolickich rodzinach kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  6. Ze względu na okres świąteczny udzielam wszystkim parafianom i gościom w najbliższy piątek dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  7. Odwiedziny kolędowe odbędą się w sobotę w Chwałowicach od nr 1 do nr 38. Początek kolędy – o godz. 9.
  8. W najbliższą niedzielę, 30 grudnia, obchodzimy święto Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Jest patronalne święto wszystkich katolickich rodzin.