Ogłoszenia duszpasterskie 11.11.2018 r.

Jenin, 11.11.2018

1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane po każdej Mszy św. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  2. We wtorek, 13 listopada, obchodzimy święto Pierwszych Męczenników Polski, Pięciu Braci z Międzyrzecza – Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Patronów naszej diecezji.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie wypominkowym.
  4. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  5. Spotkanie dla rodziców młodzieży, która przygotowuje się drugi rok do sakramentu bierzmowania, odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  6. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się za tydzień podczas Mszy św. o godz. 18 w kaplicy parafii katedralnej w Gorzowie. Nauki będą odbywały się w dni powszednie o godz. 19 w sali parafialnej przy ulicy Obotryckiej 10.