Ogłoszenia duszpasterskie 30.09.2018 r.

Jenin, 30.09.2018

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie według następującego porządku:
  • klasy czwarte i piąte – we wtorek od godz. 17.30 do 18;
  • klasy szóste i siódme – w środę od godz. 17.30 do 18;
  • klasy ósme i gimnazjalne – w czwartek od godz. 17.30 do18;
  • klasy ponadgimnazjalne – w piątek od godz. 17.30 do 18.
  1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w tym tygodniu w kościele   w Jeninie od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 18.
  2. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po nabożeństwie różańcowym.
  3. W czwartek przypada wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu, a w piątek – Św. Faustyny Kowalskiej.
  4. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  5. Lekcje języka angielskiego dla dzieci od klas I do V będą miały miejsce w świetlicy „Radosna” w domu parafialnym w każdy piątek od godz. 16. Zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach.
  6. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18 i nabożeństwie różańcowym.
  7. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium w Rokitnie odbędzie się w sobotę. Z naszej parafii na pielgrzymkę wyjedzie autobus, na który można się zapisywać, wpłacając 20 złotych od osoby. Autobus wyjedzie o godz. 9 sprzed sali wiejskiej w Chwałowicach, a następnie zabierze pielgrzymów z Lubczyna i Jenina.
  8. Diecezjalny Dzień Skupienia dla Parafialnych Zespołów Caritas odbędzie się w sobotę w sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu. Początek – o godz. 9.30.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  10. Uroczyste odsłonięcie pomnika Księdza Prałata Witolda Andrzejewskiego odbędzie się w przyszłą niedzielę na placu przy kościele katedralnym w Gorzowie. Ceremonię odsłonięcia rozpocznie Msza św. o godz. 12 pod przewodnictwem Biskupa Tadeusza Lityńskiego.
  11. Zbiórka do puszek na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gorzowie odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.