Ogłoszenia duszpasterskie 29.07.2018 r.

Jenin, 29.07.2018

1. XXXVI Piesza Pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę pod hasłem: „W Duchu Świętym” rozpoczyna się we wtorek, 31 lipca. Informacje na temat możliwości uczestnictwa w pielgrzymce znajdują się plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  2. XXVI Ogólnopolska Piesza Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców „Warsztaty w Drodze” pod hasłem: „W służbie Bogu i Ojczyźnie” wyrusza w środę z Zielonej Góry na Jasną Górę. Program pielgrzymki jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  3. W środę rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości narodu.
  4. Msze wieczorne o godz. 18 będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie w środę, w czwartek i w piątek.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od środy do piątku od godz. 17.30 do 18.
  6. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy św.
  7. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  8. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  9. Dwutygodniowa kolonia organizowana przez naszą parafię w Szklarskiej Porębie rozpoczyna się w sobotę. Wyjazd dzieci nastąpi o godz. 8 sprzed kościoła w Jeninie.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się w przyszłą niedzielę.
  11. Ofiary zbierane na tacę za tydzień będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.