Ogłoszenia duszpasterskie 1.07.2018 r.

Jenin, 1.07.2018

1. XXXV Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Rolników na Jasną Górę pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym” rozpoczyna się jutro. Program pielgrzymki jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  2. Msze święte w tym tygodniu w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18.
  3. We wtorek, 3 lipca, obchodzimy święto Św. Tomasza Apostoła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie w dni powszednie pół godziny przed każdą Mszą św.
  5. Rowerowa Pielgrzymka z Rzepina na Jasną Górę rozpoczyna się w najbliższy czwartek. W pielgrzymce będą uczestniczyć również parafianie z Jenina.
  6. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w domu parafialnym w czwartek po Mszy św. o godz. 18.
  7. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  8. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.
  9. W związku z Rokiem Jubileuszowym redakcja TVP 3 Gorzów Wielkopolski będzie realizować transmisje Mszy świętych z sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie w każdą pierwszą sobotę miesiąca, począwszy od najbliższej soboty aż do końca Roku Jubileuszowego. Początek transmisji – o godz. 11.
  10. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie.
  11. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.