Ogłoszenia duszpasterskie 17.06.218 r.

Jenin, 17.06.2018

1. Spotkanie dla rodziców dzieci, które wyjeżdżają na kolonię do Szklarskiej Poręby, organizowaną przez naszą parafię, odbędzie się w poniedziałek o godz. 17 w domu parafialnym.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od środy do soboty o godz. 18. W poniedziałek i we wtorek nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  3. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego będzie w tym tygodniu według następującego porządku:
  • klasy trzecie, czwarte i piąte – w środę od godz. 17.30 do 18;
  • klasy szóste, siódme, gimnazjalne i ponadgimnazjalne – czwartek od godz. 17.30 do 18.
  1. Msze dziękczynne na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będą odprawione w czwartek: w szkole w Jeninie – o godz. 8 i w kościele w Lubczynie – o godz. 9.
  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, przygotowana przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  3. W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, obchodzimy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  4. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w parafii pw. Najśw. Zbawiciela przy ulicy Niemcewicza w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą głoszone w dni powszednie o godz. 19.20.
  5. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1440 złotych, natomiast do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i diecezjalnego Instytutu Filozoficzno-Teologicznego – 178 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.

Zapowiedzi przedślubne:

Piotr Jan Sawicki, stanu wolnego, zamieszkały w Przelewicach