Ogłoszenia duszpasterskie 13.05.2018 r.

Jenin, 13.05.2018

1. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym po nabożeństwie majowym.
  3. W środę, 16 maja, przypada święto Św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, przygotowana przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
  5. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin oraz kandydatów do bierzmowania, ich rodziców oraz wszystkich chętnych rozpocznie się w sobotę o godz. 9 w kościele w Jeninie.
  6. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu przystrajamy nasze kościoły zielenią.
  8. Niedziela Zesłania Ducha Świętego kończy okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Przystąpienie do Komunii św. w czasie wielkanocnym jest obowiązkiem każdego wierzącego pod grzechem śmiertelnym.
  9. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie po Mszy św.
  10. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  11. Nabożeństwo majowe będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.