Ogłoszenia duszpasterskie 22.04.2018 r.

Jenin, 22.04.2018

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Światowy Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  2. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 16 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  3. Spotkanie dla parafialnej wspólnoty Żywego Różańca, „Przyjaciół Para-dyża”, zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła i Wspólnoty dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa z naszymi dzielnicowymi na temat współczesnych zagrożeń odbędzie się w środę o godz. 12 w domu parafialnym w Jeninie.
  4. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu od środy do soboty o godz. 18.
  5. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie miała miejsce w czwartek o godz. 17 w kościele w Jeninie.
  6. Adoracja Najśw. Sakramentu, przygotowana przez Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  7. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  8. Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklistów do Rokitna odbędzie się w przyszłą niedzielę. Początek – przy Figurze Chrystusa Króla w Świebodzinie o godz. 13.

Zapowiedzi przedślubne:

Marcin Dariusz Grześkowiak, stanu wolnego, zamieszkały w Gorzowie