Ogłoszenia duszpasterskie 15.04.2018 r.

Jenin, 15.04.2018

1. Trwa czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej. Przystąpienie do Komunii świętej w okresie wielkanocnym jest obowiązkiem każdego wierzącego pod grzechem śmiertelnym.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu od środy do soboty o godz. 18.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie miała miejsce w czwartek o godz. 17 w kościele w Jeninie.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  5. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Światowy Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  7. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii OO. Kapucynów w Gorzowie (Biały kościół).
  8. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1660 złotych, a do puszek na działalność charytatywną Caritas – 528 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.

Zapowiedzi przedślubne:

Marcin Dariusz Grześkowiak, stanu wolnego, zamieszkały w Gorzowie