Ogłoszenia duszpasterskie 25.02.2018 r.

Jenin, 25.02.2018

1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 16 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  2. Msze święte w tym tygodniu w dni powszednie będą odprawiane w koś-ciele w Jeninie od środy do soboty o godz. 18. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie według następującego porządku:
  • klasy czwarte i piąte – w środę od godz. 17.30 do 18;
  • klasy szóste i siódme – w czwartek od godz.17.30 do 18;
  • klasy gimnazjalne i ponadgimnazjalne – w piątek od godz. 17.30 do 18-tej.
  1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie w czwartek o godz. 17.30 w domu parafialnym w Jeninie.
  2. Spotkanie „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 18.
  3. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w kościele w Jeninie w piątek po wieczornej Mszy św. o godz. 18, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi półgodzinną adorację Najśw. Sakramentu.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  6. Zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom odbędzie się dzisiaj po Mszy św.
  7. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze
  8. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.

Zapowiedzi przedślubne:

Daniel Piwoński, stanu wolnego, zamieszkały w Jeninie