Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2018 r.

Jenin, 14.01.2018

1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej jutro od godz. 16 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  2. Porządek odwiedzin kolędowych w tym tygodniu:
  • poniedziałek (15 stycznia) – ulice: Krótka, Osiedlowa (od początku do nr 58), Graniczna, Dobra i Świerkowa;
  • wtorek (16 stycznia) – ulica Osiedlowa (od nr 63 do końca);
  • środa (17 stycznia) – ulice: Klonowa, Leśna i Sosnowa;
  • czwartek (18 stycznia) – ulice: Kwiatowa, Wiśniowa, Piaskowa, Meliorantów i Gronowa.

Początek kolędy – codziennie o godz. 16.

1. W czwartek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Ekumeniczny, w którym będziemy się modlić o zjednoczenie wszystkich chrześcijan.
  2. Odwiedziny kolędowe w sobotę odbędą się w Chwałowicach od nr 1 do nr 38. Początek kolędy – o godz. 9.
  3. Spotkanie opłatkowe parafialnych kół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbędzie się w sobotę o godz. 10 w sanktuarium w Rokitnie.
  4. Przyszła niedziela będzie we wszystkich parafiach naszej diecezji IV Niedzielą Synodalną.
  5. Wszystkich parafian, którzy rozliczają się z Urzędem Skarbowym, prosimy – jak co roku – o przeznaczenie 1% swojego podatku dochodowego na cele Stowarzyszenia Przyjaciół naszej parafii. W poprzednich latach za przekazane pieniądze zakupiliśmy do naszego kościoła nowy baldachim procesyjny i nowy paschał. Ulotki informujące znajdują się na stole przy głównym wyjściu z kościoła.
  6. W uroczystość Objawienia Pańskiego na potrzeby misji zebraliśmy na tacę 820 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.