Ogłoszenia duszpasterskie 7.01.2018 r.

Jenin, 7.01.2018

1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał dary żywnościowe rodzinom naszej parafii, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 16 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  2. Porządek odwiedzin kolędowych w tym tygodniu:
  • poniedziałek (8 stycznia) – ulica Gorzowska od nr 126 do końca i ulica Zielona;
  • wtorek (9 stycznia) – Lubczyno (od nr 1 do nr 1c) oraz ulice: Lipowa i Polna;
  • środa (10 stycznia) – ulice: Orzechowa, Nowa i Malinowa;
  • czwartek (11 stycznia) – ulica Akacjowa i Osiedle Przylesie;
  • piątek (12 stycznia) – ulice: Gwiaździsta, Jaworowa i Zacisze.

Początek kolędy – o godz. 16.

1. Odwiedziny kolędowe odbędą się w sobotę (13 stycznia) w Lubczynie od nr 37 do końca. Początek kolędy – o godz. 9.
  2. Przedstawienie jasełkowe, przygotowane przez młodzież i dzieci uczęszczające na zajęcia do świetlicy „Radosna” w domu parafialnym, zostanie wystawione w sobotę o godz. 10.30 w Domu Opieki w Jeninie.
  3. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie.
  4. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  5. Spotkanie opłatkowe dla parafialnych wspólnot „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w parafii Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie, w Sali Św. Jana Pawła II.
  6. Charytatywny Koncert Kolęd „Rodzina Rodzinie. Pomoc dla Aleppo” w wykonaniu Polskiej Opery Królewskiej będzie transmitowany na żywo dzisiaj w drugim programie Polskiej Telewizji. Podczas trwania koncertu będzie prowadzona smsowa zbiórka na rzecz ofiar wojny w Syrii. Początek koncertu o godz. 20. Nasza diecezja za pośrednictwem Caritas otacza stałą pomocą materialną 10 rodzin z Syrii.