Ogłoszenia duszpasterskie 2.07.2017 r.

Jenin, 2.07.2017

1. Wakacyjna kolonia zorganizowana przez naszą parafię w Miłkowie koło Karpacza rozpoczyna się jutro. Wyjazd dzieci nastąpi o godz. 8 sprzed kościoła w Jeninie.
  2. Pielgrzymka rowerowa z Rzepina na Jasną Górę rozpoczyna się w najbliższą środę.
  3. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie w tym tygodniu od środy do soboty o godz. 18.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od środy do soboty od godz. 17.30 do 18.
  5. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” będzie w czwartek w domu parafialnym po wieczornej Mszy św.
  6. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  7. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.
  8. Zielonogórsko-Gorzowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Gościkowie-Paradyżu ogłasza rekrutację na nowy rok akademicki. Warunki przyjęcia do seminarium są wywieszone na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  9. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie.
  10. Spotkanie mieszkańców Chwałowic odbędzie się w przyszłą niedzielę w Sali Wiejskiej po zakończeniu Mszy św.
  11. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.