Ogłoszenia duszpasterskie 21.05.2017 r.

Jenin, 21.05.2017

1. Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej odbędą się dzisiaj w kościele w Lubczynie podczas Mszy św. o godz. 11 i w kościele w Jeninie podczas Mszy św. o godz. 12.30. Dzieci, które będą dziś po raz pierwszy w pełni uczestniczyć w Eucharystii, od jutra rozpoczną Biały Tydzień: w kościele w Jeninie od poniedziałku do piątku o godz. 18, a w kościele w Lubczynie od poniedziałku do czwartku o godz. 19, uczestnicząc we Mszy świętej i nabożeństwie majowym.
  2. W środę, 24 maja, obchodzimy święto NMP Wspomożycielki Wiernych.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
  4. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w piątek po zakończeniu nabożeństwa majowego.
  5. Biskup Tadeusz Lityński udzieli święceń kapłańskich w sobotę o godz. 10 w kościele katedralnym w Gorzowie.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. W pierwszą sobotę czerwca odbędzie się w sanktuarium w Rokitnie Fes-tyn Rodzinny „Bądźmy Razem”, organizowany przez diecezjalną Caritas z okazji Dnia Dziecka. Dzieci z naszej parafii, które wezmą w nim udział, należy zapisać na listę w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  8. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy 1600 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  9. Nabożeństwo majowe zostanie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.

Zapowiedzi przedślubne:

Grzegorz Michał Górak, stanu wolnego, zamieszkały w Jeninie