Ogłoszenia duszpasterskie 17.04.2017 r.

Jenin, 17.04.2017

1. Msze święte w oktawie Wielkanocy będą odprawiane w kościele w Jeninie w piątek i w sobotę o godz. 18. W pozostałe dni tygodnia nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  2. Świetlica „Radosna” w domu parafialnym w Jeninie będzie czynna po przerwie świątecznej od środy.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w piątek o godz. 17 w kościele w Jeninie.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  5. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu w piątek od godz. 18.30 do 19.
  6. Najbliższa niedziela jest świętem Miłosierdzia Bożego. Ofiary zbierane w tym dniu do puszek będą przeznaczone na pomoc syryjskim rodzinom z Aleppo.
  7. Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę odbędzie się w niedzielę. Młodzież maturalna z naszej parafii uczestniczy w pielgrzymce razem ze swoimi klasami.
  8. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii OO. Kapucynów przy Placu Staromiejskim w Gorzowie (Biały kościół).