Ogłoszenia duszpasterskie 16.04.2017 r.

Jenin, 16.04.2017

1. Msze święte w drugi dzień świąt wielkanocnych będą odprawiane według porządku niedzielnego. Ofiary zbierane na tacę w dniu jutrzejszym będą przeznaczone na potrzeby wyższych uczelni katolickich.
  2. Msze święte w oktawie Wielkanocy będą odprawiane w kościele w Jeninie tylko w piątek i w sobotę o godz. 18. W pozostałe dni tygodnia nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w piątek o godz. 17 w kościele w Jeninie.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  5. Biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu w piątek od godz. 18.30 do 19.
  6. Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej będą miały miejsce w naszej parafii w VI Niedzielę Wielkanocną, 21 maja: w kościele w Lubczynie – podczas Mszy św. o godz. 11 i w kościele w Jeninie – podczas Mszy św. o godz. 12.30.
  7. W Niedzielę Palmową na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 2260 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.