Ogłoszenia duszpasterskie 19.03.2017 r.

Jenin, 19.03.2017

1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawał produkty żywnościowe ubogim rodzinom naszej parafii jutro od godz. 15 do 18 w domu parafialnym.
  2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 17 w domu parafialnym.
  3. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18.
  4. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 18.
  5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w domu parafialnym w środę o godz. 18.30.
  6. W piątek nasza parafia w kościele w Jeninie włącza się do Światowej Inicjatywy Modlitewnej „24 godziny dla Pana”. Początek – o godz. 17.45 Koronką do Miłosierdzia Bożego, następnie o godz. 18 odprawimy Mszę św. i nabożeństwo Drogi Krzyżowej, prowadzone przez dzieci uczęszczające na zajęcia do świetlicy „Radosna”. Po nabożeństwie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi półgodzinną adorację Najśw. Sakramentu, zakończoną o godz. 19.30 Apelem Jasnogórskim.
  7. W sobotę, 25 marca, obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Podczas wieczornej Mszy świętej z kazaniem o godz. 18 odbędzie się w tym dniu obrzęd uroczystego ślubowania osób, które włączą się do Krucjaty Modlitewnej Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  9. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 12.30.
  10. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
  11. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1760 złotych, a na pomoc polskim misjonarzom – do puszek 463 złote. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  12. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  13. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie (Czerwony kościół).

Zapowiedzi przedślubne:

Dariusz Dworak, stanu wolnego, zamieszkały w Lubczynie