Schola „Jenińskie Anioły”

Schola „Jenińskie Anioły” – zespół wokalno-instrumentalny, do którego należy czternaście dziewcząt z klas licealnych, gimnazjalnych i podstawowych, istniejący przy kościele w Jeninie. Okazyjnie w scholi śpiewają również dorosłe dziewczęta, które niegdyś występowały w zespole. Scholę założyła Anna Kielar, a pierwsza próba miała miejsce 11 września 2003 roku w domu parafialnym. Schola uświetnia swoim śpiewem i grą liturgię Mszy niedzielnych i obrzędowych, świąt, uroczystości, Triduum Paschalnego, występując w kościołach także poza parafią.

Zespół prowadzi Anna Kielar, która również gra na gitarze. Innymi osobami grającymi na instrumentach są: Alicja Pieksza (gitara) i Oliwia Opłatkowska (djembe).